پروانه رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت (جهت خدمات مشاور مدیریت و کیفیت)

ایزوسیستم تحت نظارت مرکز دانش بنیان خانه مدیران دارای پروانه رسمی خدمات مشاوره مدیریت و بهبود کیفیت از سازمان صنعت، معدن و تجارت به شماره ۱۲۳/۳۴۰۳۷ می باشد. مشتریان می توانند از طریق سامانه آنلاین وزارت صنعت، معدن و تجارت و یا تماس با مرجع صدور این پروانه از اصالت و اهمیت این پروانه اطلاع یابند. این پروانه پس از بررسی و ممیزی های جامع سازمان صنعت، معدن و تجارت صادر شده و به منزله ی سوابق و تجارب کامل و موثر ایزوسیستم جهت ارائه خدمات مدیریتی به مشتریان خود می باشد.

مجوز رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت (جهت خدمات مشاور مدیریت و کیفیت)

با توجه به تعدد مراکز بدون پروانه مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو و همچنین پیچیدگی های فنی این موضوع، بسیار مهم است که مشتریان توجه داشته باشند که مجری، مجوزهای دولتی لازم را بدین منظور اخذ کرده باشد همچنین صدور گواهینامه های جعلی و با هزینه های خیلی پایین زنگ هشدار دیگری برای مشتریان خواهد بود.

ایزوسیستم با سابقه ی ۱۰ ساله ی خدمات مشاور مدیریت با توجه به سوابق و ممیزی صورت گرفته توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت موفق به دریافت جواز رسمی جهت خدمات مشاور مدیریت از سازمان صنعت، معدن و تجارت گردیده است.


نشان ملی ثبت (رسانه) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

نشان ملی ثبت (رسانه) توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می گردد. این نشان تنها به وب سایت هایی که هویت حقوقی آنان تایید شده باشد و دارای مجوزهای قانونی مرتبط نیز باشند اعطا می گردد.
ایزوسیستم با توجه به مجوزهای قانونی اخذ شده موفق به دریافت این نشان گردیده است و مشتریان می توانند با اطمینان خاطر، از خدمات آنلاین ایزوسیستم بهره برند.


نماد اعتماد الکترونیکی(e-namad) از مرکز توسعه تجارت الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک سازمان صنعت، معدن و تجارت صادر می گردد. این نماد به معنی این است که مشتریان می توانند با اطمینان کامل از خدمات آنلاین ایزوسیستم استفاده نموده و سفارشات و تراکنش های مالی خود را آنلاین انجام دهند. این نشان پس از ممیزی مدارک حقوقی و تایید مجوزهای اجرایی ایزوسیستم صادر شده است.